Aktuální informace

PF 2021

 

Plavecká štafeta

V první polovině dubna proběhl tradiční závod plaveckých štafet žáků s názvem „O putovní pohár starosty města Nového Města nad Metují“. Letos se konal již osmý ročník tohoto závodu určený žákům prvního i druhého stupně novoměstských základních škol - ZŠ Malecí, ZŠ Komenského a ZŠ a MŠ Krčín. Opět jsme to dokázali! Navázali jsme na předchozí dvě vítězství v roce 2017 a 2018, s celkovým počtem 141 bodů jsme vybojovali a obhájili první místo. Obdrželi jsme nejen účastnické diplomy pro všechny závodníky, medaile a společné diplomy za sedm umístění na stupních vítězů, ale také to nejdůležitější – získali jsme putovní Pohár starosty města.

Slavnostní předání tohoto poháru se uskutečnilo 26.dubna v ZŠ Malecí za přítomnosti starosty města, pana Petra Hableho, zástupce plaveckého bazénu, ředitelky ZŠ Malecí a samozřejmě samotných  účastníků štafet naší školy. Po krásných projevech a předání poháru z rukou starosty města našim závodníkům z devátého ročníku dostali všichni účastníci i sladkou odměnu.

Poděkování patří všem plavcům za předvedené vynikající výkony, ale také za jejich nasazení a chuť reprezentovat svoji školu. Touto cestou bych také ráda poděkovala organizátorům akce a všem těm, kteří se nějakou měrou na tomto závodu podíleli. Děkujeme a těšíme se na jaro roku 2020.

Mgr. Vendula Dyntarová

FOTO>>>