Informace k zahájení vzdělávacích aktivit ve škole pro žáky 1. stupně od 25. května

Vzdělávání bude probíhat od 8.00 do 11:00 hodin, od 11:00 do 15.00 probíhají zájmové aktivity školní družiny (ve stejné třídě nebo na zahradě, podle počasí). Přesun žáků do pavilonu školní družiny hygienická pravidla neumožňují.

Vzhledem k hygienickým požadavkům jsou stanoveny časy nástupu jednotlivých skupin do školní jídelny. Obědy budou probíhat podle rozpisu:

11: 20 11. skupina (4. A + 5. A)

11: 30 5. A

11: 40 5. B

12: 00 1. A

12: 10 1. B

12: 30 2. A

12: 40 2. B

13: 00 3. A

13: 10 3. B

13: 30 4. A

13: 40 4. B

Pravidla pobytu ve škole

Povinné:

· Zákonným zástupcům je po celý den zakázáno vstupovat do budovy školy.

· Žákům není dovolen volný pohyb po škole bez vědomí pedagogického pracovníka.

· Žák musí mít minimálně dvě roušky a sáček na roušku.

· Žáci musí dodržovat rozestupy min. 1,5 metru.

· Žáci budou odcházet ze školy na základě písemného požadavku zákonných zástupců sami.

Doporučené:

· Svačina a pití na celý den z důvodů pozdního nástupu do školní jídelny (pitný režim nebude zajišťován).

· Pohodlné oblečení z důvodů výuky a zájmových činností školní družiny ve venkovních prostorách školy.

Pokyny k prvnímu dni pobytu ve škole

· Žák přichází před školu v roušce a s rozestupy min. 1,5 metru, řídí se připravenými pásy před školou.

· Žák (zákonný zástupce) před vstupem do školy předá vyplněné Čestné prohlášení zákonného zástupce žáka pověřené osobě. Čestné prohlášení zákonného zástupce najdete zde >>>

· Každému žáku před vstupem do školy změří pověřený pracovník teplotu. V případě zvýšené teploty nebude vstup do školy umožněn.

· Po vstupu do školy si žák nejprve vydezinfikuje ruce a neprodleně odchází v obuvi do své kmenové třídy, 11. skupina do učebny hudební výchovy na 1. stupni, šatnami pouze prochází. Žáci nebudou od 25. 5. do 30. 6. využívat šatny.

· Do třídy vchází ve venkovní obuvi. První den si žáci budou moci s pedagogickým pracovníkem vyzvednout věci ze své šatní skříňky.

· Pro následující dny budou přezuvky uloženy na lavičkách před třídou. Ostatní oblečení si budou žáci nechávat ve třídě.

TŘÍDA  POČET ŽÁKŮ UČITELKA VYCHOVATELKA
1.A 15 Mgr. Jitka Hašková  Martina Černá