Školáci černá small 100

Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod

MALECÍ 2022 2023

Aktuální informace

Fotíme a pomáháme... Věčný kalendář Olivovy nadace (foto od našich žáků) je možné zakoupit zde >>>

27.11. - 1.12. - Olympiáda v českém jazyce - školní kolo
4. - 8.12. - Dějepisná olympiáda - školní kolo
4.12. - Hlasování o nejlépe vánočně vyzdobenou třídu 1.stupně
5.12. - Hlasování o nejlépe vánočně vyzdobenou třídu 2.stupně
5.12. - Mikulášská nadílka pro 1.stupeň
7.12. - Exkurze chov plazů - třída 6.B
           Vánoční výstava a třídní schůzky (od 16:30 1.stupeň, od 17:00 2.stupeň)
________________________

Školní poradenské pracoviště

V rámci školního poradenského pracoviště poskytujeme poradenské a konzultační služby žákům, zákonným zástupcům a pedagogickým pracovníkům dle vyhlášky č. 72/2005, novelizována č. 197/2016. Hlavním cílem ŠPP je zajistit odpovídající péči pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Spolupracujeme také s dalšími školskými poradenskými zařízeními (pedagogicko-psychologické poradny Náchod, speciálně pedagogická centra, střediska výchovné péče), organizacemi poskytujícími sociální služby a dalšími odborníky péče o děti (pediatři, dětští psychiatři nebo kliničtí psychologové,…) V případě potřeby poskytujeme součinnost policii nebo orgánům sociálně právní ochrany dětí.

Program poradenských služeb ve škole >>>

doucovani    digitalizujeme školu   OPJAK publicita

ovoce do skol

scio obr  women_for_women_logo.jpg
 zdrava skolaLogo_Recyklohraní_aneb_Ukliďme_si_svět.jpg proskoly.jpg

© Your Company. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates